Konuşma Bebek Ikizler Yenidoğa

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 98 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Kaufcom
Bebeklerinizin cep telefonunuzda arkadaş edinmeleri için Konuşma Bebek Ikizler Yenidoğa mobil oyununa sahip olabilirsiniz.

bebekleriniz artık oyuncak bebekleri ile değilde sanal bebekleri ile vakit geçirecekler. Konuşma Bebek Ikizler Yenidoğa mobil oyunu sayesinde ikiz bebişler ile oyun oynarken çocuklarınız çok keyif alacaklar. Onları besleyecek, giydirecek, altını değiştirecek ve onlarla eğlenceli oyunlar oynayarak keyiflerine bakacaklar. 

Oyun içerisinde yer alan sevimli ikizler söylediklerinizi komik sesleriyle tekrarlayacak ve dokunuşlarınıza tepki verecekler. Onları, slayt, serin tahterevalli, dönen fırıldak ve daha fazlası gibi farklı oyun ekipmanları ile oynamalarını sağlamak için onları oyun alanına getirin. Dans ve müzik aletleri hakkındaki tutkularını kontrol edin. Onlarla dans edin müziğin keyfini çıkartın. 

Çocuklar bu sevimli ikizler ve eğlenceli oyun aktiviteleri ile harika zaman geçirecekler. Akıllı cep telefonunuzda çocuklarınızın zarar görmeden vakit geçirmeleri için ikizlerin yer aldığı oyuna sahip olabilirsiniz. Oyunumuz yüksek kaliteli görsel efektler eşliğinde tasarlanmıştır. Bunların yanı sıra oyunda ikizlerin haricinde bir çok mini oyun da yer alıyor. 

Her bir oyunda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Parmak ucunuzla bir resim çizmeye çalışmak için süper eğlenceli bir araca sahip olabilirsiniz. Ayrıca harika bir prenses, hayvan, araba, hızlı roket gibi çok renkli önceden tanımlanmış çizgi film resimleri de oyun içerisinde sizleri bekliyor olacak. Sizde çocuklarınız için oyunu Android  cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

Konuşma Bebek Ikizler Yenidoğa indir